ALASTARO / LOIMAA

Ma´damet
Salokannel Maarit

040 7162014 
maarit.salokannel@pp.inet.fi

FORSSA / TAMPERE

Mäkilä Leila 
0400 484338

makila.leila@gmail.com

HELSINKI

Kauneuspalvelu Aurelia Sirius
Keltanen Pauliina

040 1709179
keltanen.pauliina@gmail.com

HYVINKÄÄ / NURMIJÄRVI

Kaneliina 
Koskela Nina

040 5559793 
anina.colose.@gmail.com

IMATRA

Keijuttaret 
Kupiainen Kati

050 5439519 
colose.kati@gmail.com

JOENSUU / LIPERI

Toropainen Johanna

050 3682797
johanna.toropainen@hotmail.com

JYVÄSKYLÄ / VAAJAKOSKI 

Vaajattaret 
Juka Maria

044 5501920
colose.juka@gmail.com

KEMI

Beautiksi 
Roivainen Aulikki ja Leila

0400 893577
leila.roivainen@tilikontrolli.net

KOUVOLA / ANJALA

Lumihelmi
Rainio Eini

044 5349129
eini.rainio@gmail.com

KOUVOLA / KUUSANKOSKI 

Kuvastin´s 
Grönlund Sari

040 1812959 
gronlund.sari@gmail.com

KOUVOLA / VALKEALA

Naukkarinen Vuokko

045 6791950
vuokko.naukkarinen1@gmail.com

KUOPIO

Tiihonen Marjut

0500 670 374
tiihonenmarjut@gmail.com

LAPUA / VAASA

PK Kosmetiikka
Kallioniemi Pirjo

040 5612870
pirjo.kallioniemi@pirjonkodit.fi

LIETO

Kauneushoitola Face Nice 
Rönnemaa Heidi

040 7344462 
heidi.ronnemaa@niceface.fi

WWW.NICEFACE.FI

LOHJA

Österberg Pirjo

041 4476667 
pirjokaarina.osterberg@gmail.com

LOIMAA

Kastehelmet
Mäkelä Pirjo

040 4156292 
pirjo.n.makela@gmail.com

MIKKELI / RISTIINA

Natur´Ellit
Marjamäki Anne

050 3095072 
marjamakianne@gmail.com

OULU / KEMPELE

Töyrylä Aila

0400 716038
ailam.toyryla@gmail.com

OULU / PATTIJOKI

Tmi Pohjoistuuli 
Viinikangas Anne

040 7581386 
anneviinikangas@icloud.com

PAIMIO

Harttunen Päivi

040 5039599
cumma.tmi@gmail.com

FB PIENI KAUNEUSKAUPPA

PERÄSEINÄJOKI / SEINÄJOKI

Lakeuden ladyt 
Ylinen Marketta

045 6753311 
malla.ylinen@gmail.com

PIEKSÄMÄKI

Kauneuspalvelu Pirjo Välimäki

0500 208967 
valimaki.pirjo@gmail.com

PORI

Hehku 
Mäkelä Tiina 

044 5573007 
tiinamakela2@gmail.com

RANTASALMI

KatinUnelmat 
Kaarina Kovanen

040 6870 700 
katinunelmat@gmail.com

WWW.KATINUNELMAT.FI

SAVONLINNA

Beauty & Beast

Tiedustelut ja ajanvaraus
045 6687688

WWW.BEAUTYANDBEAST.FI

TAMPERE

Mansettaret / Liiku & Nauti 
Pääsky Jaana 

040 6897154 
jaana.kris@hotmail.com

TAMPERE / YLÖJÄRVI 

Studio Ardanne 
Salmikangas Anne

Tiedustelut ja ajanvaraus 
040 500 7595 
anne@ardanne.com

WWW.ARDANNE.COM

TURKU

Bella 
Virtanen Hannele

040 5014677 
colose.bella@gmail.com

UUSIKAUPUNKI

Varsi-Naiset 
Ankelo Anu

040 5666123 
anu.ankelo@gmail.com

YLIVIESKA

Aseman Parturi Kampaamo
Pudas Mari

044 5158657
maripudas@gmail.com

Sivusto käyttää evästeitä tehdäkseen vierailustasi sujuvampaa.
Hyväksyn tietosuojakäytännön.

Tuote lisätty toivelistalle